Hans Kristian Hansen

Disponent
Total Holding AS
hans.kristian@total-as.no
Tlf dir.: +47 69 35 40 64
Mobil: +47 92 80 89 35

Jan Næss Jensen

Daglig leder
Total Packaging as
jan@total-as.no
Tlf dir.: +47 69 35 40 69
Mobil: +47 91 14 51 11

Anne Berit B. Hansen

Økonomi og Regnskap
anne@total-as.no
Tlf dir.: +47 69 35 40 68

Pål Martinsen

Salgsansvarlig
paal@total-as.no
Mobil: + 47 90 99 82 25
Tlf dir: +47 69 35 40 61

Geir Jensen

Salg
geir@total-as.no
Mobil: +47 90 40 04 78
Tlf dir.: +47 69 35 40 65

Sanne Sofie Hansen

Trainee
sanne@total-as.no
Mobil: +47 48 29 90 25
Tlf dir.: +47 69 35 40 63

Nils Erik Hansen

Logistikk
nils.erik@total-as.no
Tlf dir.: +47 69 35 40 67

Tommy Skaar

Lager
tommy@total-as.no
Tlf dir.: +47 69 35 40 67

Albert

Kontorets vakthund

Telefon:  +47 69 35 40 60

Postadresse:
Tomteveien 29
1618 Fredrikstad

Lager og kontor adresse:
Tomteveien 29
1618 Fredrikstad

Kontaktskjema

2018 © Total holding as. Innholdet er beskyttet av åndsverksloven. Kopiering er derav ikke tillatt uten skriftlig tillatelse.